DSC 0213 ikonyIstniejemy dla naszych Klientów i z nimi chcemy budować długotrwałe, partnerskie relacje. Dążymy do tego, aby wszystkie aspekty naszej działalności cechowała rzetelność i solidność, a miarą naszego sukcesu była pełna satysfakcja Klientów.

Naszym zadaniem jako dystrybutora na terenie południowej wielkopolski jest sprzedaż profesjonalnych urządzeń kopiujących i drukujących, dostarczanie niezbędnych akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych oraz przede wszystkim świadczenie kompleksowych usług serwisowych. Jako autoryzowany przedstawiciel urządzeń kopiująco – drukujących Gestetner i Canon prowadzimy kompleksowe wdrożenia systemów obsługi dokumentowej dla firm, przedsiębiorstw i instytucji budżetowych.

Celem firmy COPYSERVICE jest dostarczenie Klientowi wyrobu spełniającego Jego oczekiwania. Klientom służymy fachową pomocą przy zakupie odpowiedniego sprzętu dostosowanego do potrzeb i możliwości finansowych. Największym z atutów firmy COPYSERVICE jest doświadczony, odpowiednio przeszkolony i przygotowany personel zarówno w sferze handlowej, jak i technicznej.

Szeroko rozwinięta oferta urządzeń poleasingowych daje naszym klientom możliwość skorzystania z zakupu urządzeń kopiujących cyfrowych, niejednokrotnie rozbudowanych w szereg opcji, np.: Finisher – dokumentów wyjściowych, ARDF odwracając automatycznego podajnika dokumentów, Duplex kaseta automatycznie wykonującej kopie dwustronne, a przede wszystkim w opcje druku sieciowego i skanowania dokumentów. Wszystkie urządzenia są po przeglądach i koniecznych wymianach zużytych podzespołów oraz dostarczane klientowi z gwarancją na 36 m-cy.

Inżynierowie serwisanci naszej firmy posiadają dużą wiedzę fachową i długoletnie doświadczenie w obsłudze serwisowej urządzeń kopiujących i drukujących; zarówno starszej, jak i najnowszej generacji. Prowadzimy serwis kserokopiarek analogowych jak i cyfrowych, takich firm jak: RICOH, Gestetner, Nashuatec, infotec, TOSHIBA, Canon, Olivetti.