Od kilkunastu lat jako firma COPY SERVICE zajmujemy się sprzedażą i obsługą posprzedażową urządzeń drukujących znanych i cenionych marek na świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ciągłym szkoleniom bezpośrednio u producentów sprzętu i olbrzymiej ilości wdrożeń jesteśmy dzisiaj w pełni przygotowani do profesjonalnej obsługi Klienta. 

Zapewniamy pełne wspracie serwisowe - gwarancyjne i pogwarancyjne na oferowane w naszej firmie urządzenia. Jako wieloletni dystrybutor i partner takich marek jak KONICA MINOLTA, RICOH, NEC, SONY, EPSON, CANON, OPTOMA dysponujemy szeroką wiedzą o oferowanych produktach. Nasz w pełni zaopatrzony magazyn części zamiennych gwarantuje szybką rekację w przypadku jakiejkolwiek awarii, a dział zaoptarzenia, w każdej chwili przyjmie zapotrzebowanie na brakujące materiały eksploatacyjne. 

W przypadku umów serwisowych, abonamentowych - dzięki, kórym zyskujecie Państwa całkowitą pewność ZAWSZE DZIAŁAJĄCEGO SPRZĘTU - nasz zespół ekspertów i serwisantów stale czuwa i dba o jakość i kondycję eksploatacyjną sprzętu. 

W naszym, wspólnym, najlepiej pojętym interesie jest bezawaryjne, wzorcowo działające urządzenie, z którego Państwo są zadowoleni, dletego też, używamy tylko i wyłącznie oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Zapewniamy naszym Klientom:

  • doradztwo i wspracie techniczne,
  • dowóz, montaż i uruchomienie urządzenia,
  • wdrożenie 
  • okresowe przeglądy serwisowe (w ramach gwarancji i pogwarancyjnie),
  • usuwanie awarii,
  • ekspertyzy techniczne,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • umowy serwisowe i obsługę urządzeń w dzierżawie (w zakresie określonym umową).
  • zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne

W przypadku jakichkolwiek pytań, problemów prosimy o kontakt za pomocą poniższego formularza kontaktowego z działem serwiu. Nasz pracownik w terminie  maksymalnie 24 godzin skontaktuje się z Państwem.

INFORMACJE TELEADRESOWE

Zapraszamy do zakładki "kontakt", bezpośrednie numery telefonów do przedstawicieli handlowych, biura jak i formularze ułatwią Państwu kontakt

WSPARCIE TECHNICZNE

Nasz dział serwisowy jest do Państwa dyspozycji, prosimy skorzystać z formularza kontaktowego w celu szybkiej reakcji z naszej strony

STREFA
DEALERA

Zapraszamy do działu przeznaczonego tylko dla naszych Kontrahentów. Dostęp tylko po zalogowaniu. Informacja bezpośrednio w naszym biurze. 

REJESTRACJA PRODUKTU

Zarejestruj produkt zakupiony w naszej firmie lub u naszego Dealera - dzięki temu uzyskasz dodatkowe korzyści.

Go to top